Жеңімпаздар 2022

 

2022 жылғы  Республикалық «Жомарт жүрек» байқауы жеңімпаздарының тізімі

 

Облыс/қалалардың атауы Қатысушының аты-жөні, тегі
«Жыл меценаты» номинациясы бойынша
1. Ақмола облысынан «Тней-Агро» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Дамир Саруарұлы Болданов

2. Ақмола облысынан «Мәдениет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры

Ержан Асқарбекұлы  Съезбек

3. Қызылорда  облысынан «Углесбыт» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Расул Әбутәліпұлы  Есенов

4. Ақтөбе облысынан «Рассвет» шаруа қожалығының директоры

Олег Иванович  Ровенский

5. Түркістан облысынан «Күлтөбе» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Шәріпбек Сағынбекұлы  Саурықов

6. Павлодар облысынан «Нұрас» шаруа қожалығының директоры

Женис Қлышбекұлы  Қанапьянов

7. Жетісу облысынан Куаныш Ментайұлы  Оруспаев
8. Қостанай облысынан «Кунарлылык» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Виктор Федорович  Ковальский

9. Шығыс-Қазақстан облысынан Ержан Мейрамұлы Дакиев
10. Солтүстік-Қазақстан облысынан «Агроном – Тайынша» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Талғатбек Теміржанұлы Тоқтыбаев

«Жыл тұлғасы» номинациясы бойынша 
1. Атырау  облысынан Еламан Мәлікұлы  Төлешов
2.  Шымкент қаласынан Асхат Қойшыбекұлы  Жакибаев
3. Алматы обласынан Айбек Беделханұлы Беделхан
4. Қызылорда  облысынан «Ер-Әлі» шаруа қожалығының басшысы

Алиби Бақытбекұлы Бекжанов

5. Солтүстік-Қазақстан облысынан «Пушкинское» жауапкершілігі шектеулі серіктесігінің директоры

Николай Петрович  Козленко

6. Ақмола облысынан «Дихан Плюс» жауапкершілігі шектеулі Серіктесігінің директоры

Денис Геннадьевич  Швайбович

7. Қостанай облысынан «Алмаз» фирмасының директоры

Геннадий  Владимирович  Кригер

8. Павлодар облысынан Екатерина Владимировна Разумовская
9. Батыс-Қазақстан облысынан Нұрлыбек Машанұлы Иманбаев
10. Ақмола облысынан  «Степногорск энергокомплекс»

жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры

Мақсат Нұртазаұлы  Искаков

«Жылдың үздік қамқоршысы» номинациясы бойынша
1. Қызылорда  облысынан Жеке кәсіпкер «Жүсіпова Несібелі Бектасқызы»
2. Ақмола облысынан «Балбөбек» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3. Ақтөбе облысынан Жеке кәсіпкер «Ибадулла Аманбай Утегенович»
4. Алматы қаласынан Жеке кәсіпкер «Абитаева Асия Опашбековна»
5. Түркістан облысынан Жеке кәсіпкер «Маликов Муратбек Абилкасымович»
6. Солтүстік-Қазақстан облысынан «Таткрафт-Инвест» жауапкершілігі шектеулі серіктесігі
7. Батыс-Қазақстан облысынан «Ваисов»  шаруа қожалығы
8. Қостанай облысынан «Қостанай  облысы бойынша іскер әйелдер қауымдастығы» қоғамдық бірлестігі
9. Түркістан облысынан  «Баспанаға жол» қайырымдылық қоры
10. Шымкент қаласынан «Қазақстан Республикасының  Қызыл Айы» қоғамдық бірлестігі
 «Туған өлке» номинациясы бойынша
1. Ақтөбе облысынан «Динар-Электромаш» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Сергей Викторович Вишняк

2. Атырау облысанан  «Бәйтерек-Строй-Сервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Қайырбек Бағытжанұлы  Баймұратов

3. Ақмола облысынан Ибраев Сағындык Абдрахманұлы
4. Қостанай облысынан «Агрофирма Қарқын» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Еркін Сайранұлы  Буканов

5. Кызылорда облысынан «Таң ЛТД» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Имамзада Қуанышбайұлы  Шағыртаев

6. Батыс-Қазақстан облысынан «Жаңа Орда құрылыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Абзал Насиоллаұлы  Насиолла

7. Шығыс-Қазақстан облысынан «Виситаев Р.Д.» шаруа қожалығының басшысы

Тимур Русланович  Виситаев

8. Солтүстік-Қазақстан облысынан  «GRAIN RICH» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Владимир Вольдемарович   Гердт

9. Түркістан облысынан «Сапа-2002» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

Нұржан Сапабекұлы  Аширов

10. Ақмола облысынан «Meditec» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің басшысы

Ерлан Мельсович Сулейменов

«Жылдың үздік ұйымы» номинациясы бойынша
1. Жамбыл облысынан «Сауда-Сервис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2. Қостанай облысынан «Варваринское» акционерлік қоғамы
3. Ақмола облысынан «Kokshe Building Service» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
4. Ақмола облысынан «Подгорное-1» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
5. Шымкент қаласынан Meyirim.kz қайырымдылық қоры
6. Алматы облысынан «Kausarbulaq Мүгедек балалар» қоғамдық бірлестігі
7. Қарағанды облысынан «Отзыв» қоғамдық бірлестігі
8. Алматы қаласынан «Скиф Трейд» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
9. Жетісу облысынан «Алтын Адам Жетісу шеберлер орталығы» қоғамдық бірлестігі
10. Атырау облысынан «Жан Еркемай Атырау» қайырымдылық  қоры
Барлығы: 50 жеңімпаздар  

 

Back to top button